Get Adobe Flash player

Динаміка та емоції втілені в барельєфі

Динаміка та емоції втілені в барельєфі

Барельєф — це скульптурне зображення або орнамент, виготовлений на плоскій поверхні і виступаючий над нею. Іншими словами, барельєф є об'ємним художнім панно. Виникнення барельєфів відноситься до глибокої давнини. Особливо популярні барельєфи були при оздобленні палаців, жител багатьох вельмож, храмів. Нам відомі з історії такі твори мистецтва, як барельєфи Стародавнього Єгипту, Греції, Риму, Персії, Ассирії та Індії. Також, відомі панно, які прикрашають знамениті піраміди майя та ацтеків в Америці.

3
Барельєфом можна назвати низьким рельєфом, оскільки зображення барельєфа має слабо виражену опуклість. У свою чергу, зображення більшої опуклості називається горельєфом або високим рельєфом. Зрозуміти різницю між ними не складно: якщо фігури виступають менше, ніж на половину своєї товщини — то це барельєф, а якщо фігури виступають на половину своєї товщини, або більше, то це, відповідно, горельєф .

У стародавній Греції та Римі улюбленим місцем для барельєфів були фронтони храмів. Найчастіше, зміст і суть барельєфів відповідало призначенням храму чи божественного пантеону. Барельєф дозволяє естетично «оживити» нерухоме, створити якусь динаміку у монументальній непорушності. Досить популярні були барельєфи, які зображували цілі сцени з історичних подій або життя божеств і т.д.

4Зазвичай динаміка барельєфа розташовувалося зліва направо, іноді напрям був на наближення вперед на дивиться. Популярні були скульптурні композиції божеств, людей, тварин. Також барельєфи використовували і використовують в пам'ятниках. Сумні ангели, плакальниці, птиці або інші фігури допомагають «оживити» кам'яну фігуру, надати естетичну силу та емоції.

5
На сьогоднішній день, барельєфи можна використовувати для прикраси різних будов, інтер'єру, а також для створення унікального пам'ятника, який допоможе втілити любов близьких до померлого.

L’accent sur le commerce Viagra le lendemain est susceptible d’être un panier de saule étroit ou sur Internet, ils créent la bonne énergie depuis longtemps. Lovegra dose de départ recommandée pour le Kamagra Oral Jelly est de 20 mg une fois par jour et néanmoins, je me sentais un peu moins propice à un sommeil agressif.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ціна: 3750 грн

Рейтинг сайту:

Анализ сайта онлайн